Start


Jeżeli szukają Państwo spokoju, odpoczynku od codziennego hałasu miejskiego, zapraszam do mojego luksusowego domu we wsi Mielno. Mielno to mała wioska położona 5 km do Grunwaldu, piękna okolica jeziora i lasy. Na pewno znajdą tu Państwo ciszę i spokój. Jezioro jest duże, ma 14 km, jest także plaża miejska i wyznaczone miejsca do wędkowania (pomosty). Okolica jest piękna!

Dom jest duży, przeznaczony dla 8 osób dorosłych. W razie niepogody proponujemy nasz salon gier, w którym znajduje się duży stół bilardowy i lotki darts.

 Oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 200 m, położony na działce o powierzchni 2000 m. Nieruchomość składa się z parteru:

  • obszerny salon z kominkiem otwarty na jadalnię oraz duża umeblowana i wyposażona kuchnia
  • dodatkowy duży salon ze stołem bilardowym i darts
  • łazienka.

Piętro w poddaszu:

  • 5 sypialni dwuosobowych
  • pokój kąpielowy (łazienka).

Działka zagospodarowana, zalesiona. Na działce murowany grill, plac zabaw dla dzieci, pole do koszykówki, duży basen rozporowy, trampolina. Nieruchomość znajduje się 170 m od linii brzegowej i 400 m od plaży miejskiej jeziora Mielno. Do dyspozycji Gości dwa rowery, leżaki.  Wydzielone miejsce na ognisko. W odległości 400 m znajduje się wypożyczalnia kajaków, łódek i rowerków wodnych.

Serdecznie zapraszam !!!!